SUVEKOOL TAASKORD MADSAL

Saame suvekoolis kokku paljudele tuttavas paigas Otepää kandi kuplite vahel 29. ja 30. augustil.
Et järjekorranumbrit 23 kandva suvekooli paik asub Valgamaal, siis on ka koolmeistrid valgamaalased ja targemaks saame sealse kandi spordist ja sportlastest. Loodetavasti jagavad oma tarkuseteri meile Ruth ja Anatoli Šmigun, Tehvandi spordikeskuse juht Jaak Mae ning Otepää valla spordispetsialist Ago Arro.

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 15. augustiks registreeruda osavõtumaksu 25 eurot (mitteliikmetel 35 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle soovi korral maksta oma osakonna laekurile Viive Reesaarele (59 196 767). Ka saab oma osavõtusoovist teada anda ja seda kinnitava rahasumma toimetada seltsi esimehe Enn Mainla kätte, kuid selleks tuleks eelnevalt kindlasti kokku leppida (56 497 632).

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud, avalduse alusel ühistranspordipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel. Sealjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist.

Saabumine Madsa Spordibaasi neljapäeval 29. augustil kella 11.00 ja 12.00 vahel. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on koolitundide kõrval jäetud aega ka sportlikuks lõõgastuseks. Kooli lõpukell heliseb reedel pärast lõunasuppi ja tunnistuste jagamist.

Eelmine
ILMUS EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2023

Vastused puuduvad

Email again: