SAAME KOKKU MADSAL!

ESASi XVIII suvekool toimub 2. ja 3. augustil Madsa spordi- ja puhkekeskuses.

Loomulikult on seegi kord kesksel kohal koolitunnid, mida sisustavad Hans Torim (kes õppejõuna on paljudel suvedel sealkandis tudengitele kergejõustikutarkusi jaganud), Ülo Mere (räägib Valgamaa spordi ajaloost ning arengutest), Vello Lään (jagab oma spordimeedia kogemusi) ja loodetavasti saab võimalikuks kohtumine ka olümpiavõitja Erki Noolega

Suvekoolist osavõtmiseks on vajalik hiljemalt 20. juuliks registreeruda osavõtumaksu (12 eurot, mitteliikmetel 20 eurot) tasumisega Eesti Spordiajaloo Seltsi arveldusarvele EE951010152001602002. Tallinna osakonna liikmed saavad selle soovi korral maksta oma osakonna laekurile. Osavõtumaksu võib toimetada (või kulleriga saata) ka spordimuuseumisse (Tartu, Rüütli 15) seltsi esimehe Enn Mainla (vajalik eelnevalt aeg kokku leppida, 56497632) kätte või tema nimele kinnises ümbrikus muuseumi valvelauda.

Madsal on toimunud suvekoole varemgi. Siin on kogunenud ühispildile 2017. aasta "lõpetanud". Foto: Mait LUHA

Osavõtumaksu tasunutele kindlustatakse majutus ja toitlustamine (õhtu- ja hommikusöök ning kaks lõunat). Võimalikul määral tasutakse kohalesõidu kulud, avalduse alusel bussipiletite esitamisel või eraauto puhul kaugusele vastava bensiinitšeki lisamisel. Sealjuures eeldatakse reeglina autos kolme kaasreisijat, milleks palutakse varakult võtta kontakti Tallinna osakonna liikmetel oma osakonna juhatusega ning tartlastel jt „lõunapoolt“ sõitjatel seltsi esimehega, kes korraldavad reisiseltskondade komplekteerimist.

Saabumine Madsale reedel, 2. augustil hiljemalt kell 12.00. Kohapeal teatatakse täpsem ajakava, milles loomulikult on jäetud koolitundide kõrval aega ka sportlikuks lõõgastuseks. Koduteele on planeeritud asuda laupäeva, 3. augusti, pärastlõunal orienteeruvalt kell 15.00.

Eelmine
ELU KOOS VÕIMLEMISEGA
Järgmine
MULJEID ISHPES KONGRESSILT MADRIDIS

Vastused puuduvad

Email again: